Telefon

0903693001

Spoločnost HEATCOOL

Spoločnost HEATCOOLje nositeľom know-how a importérom tepelných čerpadiel so špičkovou technológiou, výhradne od iDM . Zabezpečuje distribúciu od výrobcu, autorizované uvedenie do prevádzky  a záručný servis vykurovacích systémov iDM pre všetky aplikácie od 3 do 700 kW.

Tieto systémy sa stále viac súčasne realizujú aj s chladením, pri minimálnych dodatočných nákladoch. Použitý riadiaci systém Navigator 2.0 Pro zabezpečuje reguláciu inštalovaného tepelného čerpadla s najvyššou úsporou € a absolútnym komfortom.

Energetická sebestačnosť už viac nie je len víziou budúcnosti – kombinácia tepelného čerpadla iDM s fotovoltaikou sa oplatí !

iDM Energiesysteme je priekopníkom vo výrobe energie, ktorá nepoškodzuje životné prostredie. Zem, voda, vzduch a slnko: východotirolský podnik iDM Energiesysteme sa počíta medzi popredné európske spoločnosti vo využívaní prírodných zdrojov energie.

Spoločnost HEATCOOLSpoločnosť iDM, v priemyselnom odvetví patriaca do skupiny Pletzer, sa už 40 rokov zaoberá s obnoviteľnými zdrojmi energie a predovšetkým s vysokou úrovňou vývoja a množstvom inovácií si vždy robila dobré meno.

Zo svojho sídla v Matrei in Osttirol dodáva pre svojich zákazníkov v celej Európe tepelné čerpadlá s výkonom od 2 – 700 kW v najvyššej kvalite a spoľahlivosti, so servisom na mieru pre každého zákazníka. Množstvo objektov doma i v zahraničí je vykurovaných a chladených tepelnými čerpadlami iDM, s maximálnou spoľahlivosťou a šetrnosťou na zdroje. Príjemná teplota a dostatok teplej vody na vrcholovej stanici na Punta Helbronner ležiacej vo výške 3.462 m sú ďalším dôkazom toho, že technológia tepelných čerpadiel iDM je takmer bez hraníc. Perfektná kombinácia: tepelné čerpadlo iDM a Fotovoltické zariadenie.

Spoločnost HEATCOOL

Energetická spotreba jednej priemernej domácnosti činí 3.000 kWh energii pre domáce spotrebiče a svetlo, a 9.000 kWh na teplo ( cca 3.500 kWh energii ) pre pohodlie domácnosti ( kúrenie,chladenie, teplá voda ). Využitím vysokoefektívneho tepelného čerpadla v kombinácii s FV zariadením sa vyprodukuje cez 75 % potrebnej energie vlastnou FV výrobou.

Nie je to len reklamné heslo.

O energetickej sebestačnosti, autarkii, v rodinných domoch sa dnes veľa hovorí. Avšak s vyspelým, vysokoefektívnym tepelným čerpadlom iDM sa stáva už v blízkej budúcnosti z často používanej frázy realita.

Spoločnost HEATCOOLKombináciou tepelného čerpadla iDM s FV panelmi sa už dnes bezproblémovo vyrábajú tri štvrtiny energetickej spotreby rodinného domu vlastnou produkciou.

Tepelné čerpadlo + NAVIGATOR Pro 2.0 + inteligentná energetická distribúcia so Solar-Log = energetická autarkia ( sebestačnosť ).

Tento vzťah sa celkom ľahko vysvetlí : tepelné čerpadlo robí, ako len najlepšie vie – kúri,, chladí alebo vyrába teplú vodu s HGL technológiou.

Energetická regulácia iDM NAVIGATOR Pro 2.0 optimalizuje využívanie energii v budove a zvyšuje komfort bývania prostredníctvom svojej individuálnej izbovej regulácii, s využitím predpovede počasia pre optimálne prispôsobenie potreby tepla a fotovoltaických energetických ziskov. www.idm-energie.at

Detsky ľahká obsluha s iDM energetickým manažérom Navigator Pro 2.0 – tiež s mobilným telefónom alebo tabletom .

Spoločnost HEATCOOLLink k jednej konkrétnej aplikácii ( tepelné čerpadlo iDM v spojení s FV zariadením – monitoring cez Solar-Log™ ):

http://demo.solarlog-web.com/7754.html?c

s prehľadom o momentálnom a priebežnom výkone, aktuálnom počasí a podiely na zlepšovaní životného prostredia.

http://demo.solarlog-web.com/dashboard.html?c

Je to jedno, či kúriť, chladiť alebo pripraviť teplú vodu : iDM má pre Vás vždy vhodný produkt !

Заказ обратного звонка

Hore